VODSTVO

Radmila Bikić Magdić – ravnateljica

Radmila Bikić Magdić – ravnateljica

ravnateljica@glasbena-sb.si
Barbara Škof – pomočnica ravnateljice

Barbara Škof – pomočnica ravnateljice

barbara.skof@glasbena-sb.si

 ADMINISTRATIVNO OSEBJE

Špela Kozel – tajnica

Špela Kozel – tajnica

tajnistvo@glasbena-sb.si
Magda Lorber – računovodkinja

Magda Lorber – računovodkinja

racunovodstvo@glasbena-sb.si

 STROKOVNI AKTIVI

 Brenkala

Irena Anžič

Irena Anžič

irena.anzic@glasbena-sb.si

Matjaž Stošić

matjaz.stosic@glasbena-sb.si
Mojca Čepin

Mojca Čepin

mojca.cepin@glasbena-sb.si
Timi Krajnc

Timi Krajnc

timi.krajnc@glasbena-sb.si

 Godala

Tanja Hojnik Časek

Tanja Hojnik Časek

tanja.hojnik-casek@glasbena-sb.si
Katjuša Majcenič

Katjuša Majcenič

katjusa.majcenic@glasbena-sb.si
Ira Popović

Ira Popović

ira.popovic@glasbena-sb.si

 Harmonika

Peter Skrbiš

Peter Skrbiš

peter.skrbis@glasbena-sb.si
Jože Pongračič

Jože Pongračič

joze.pongracic@glasbena-sb.si

 Klavir in petje

Tatjana Gaberšek

Tatjana Gaberšek

tatjana.gabersek@glasbena-sb.si
Tadeja Pančič

Tadeja Pančič

tadeja.pancic@glasbena-sb.si
Simona Vodušek

Simona Vodušek

simona.vodusek@glasbena-sb.si
Petra Turk

Petra Turk

petra.turk@glasbena-sb.si
Neja Skrbiš

Neja Skrbiš

neja.skrbis@glasbena-sb.si
Natalia Demiyanenko

Natalia Demiyanenko

natalia.demiyanenko@glasbena-sb.si
Mateja Pleteršek

Mateja Pleteršek

mateja.pletersek@glasbena-sb.si

 Pihala (flavta, kljunasta flavta)

Katja Cafuta

Katja Cafuta

katja.cafuta@glasbena-sb.si
Bojana Rojko

Bojana Rojko

bojana.rojko@glasbena-sb.si

 Pihala (klarinet, saksofon)

Zmago Tkavc

Zmago Tkavc

zmago.tkavc@glasbena-sb.si
Matjaž Lorenci

Matjaž Lorenci

matjaz.lorenci@glasbena-sb.si

Jasmina Dajčman

jasmina.dajcman@glasbena-sb.si

 Trobila, tolkala

Valter Kukovič

Valter Kukovič

valter.kukovic@glasbena-sb.si
Lan Vračun

Lan Vračun

lan.vracun@glasbena-sb.si

Jernej Senegačnik, ml.

jernej.senegacnik@glasbena-sb.si
Bruno Domiter

Bruno Domiter

bruno.domiter@glasbena-sb.si
Alen Ojcinger

Alen Ojcinger

alen.ojcinger@glasbena-sb.si

 Nauk o glasbi, glasbena pripravnica

Tatjana Gaberšek

Tatjana Gaberšek

tatjana.gabersek@glasbena-sb.si
Kristina Marjanović

Kristina Marjanović

kristina.marjanovic@glasbena-sb.si
Danijela Krajnc

Danijela Krajnc

danijela.krajnc@glasbena-sb.si
Bojana Bučar

Bojana Bučar

bojana.bucar@glasbena-sb.si

 Balet

Matea Brečko

Matea Brečko

matea.brecko@glasbena-sb.si

 TEHNIČNA SLUŽBA

Boštjan Žugman-računalničar

Boštjan Žugman-računalničar

bostjan.zugman@glasbena-sb.si
Danilo Janžič-hišnik

Danilo Janžič-hišnik

danilo.janzic@glasbena-sb.si

Emilija Timovšek-čistilka DO Oplotnica

emilija.timovsek@glasbena-sb.si
Ida Gosnik-čistilka

Ida Gosnik-čistilka

ida.gosnik@glasbena-sb.si

Ivanka Vošinek-čistilka DO Poljčane

ivanka.vosinek@glasbena-sb.si
Dostopnost